O nas

DK Marketing to Agencja Marketingu Internetowego z Ostrowa Wielkopolskiego, która oferuje kompleksowe usługi marketingu online. Z nami nie tylko stworzysz stronę internetową dla swojej firmy, ale zadbasz aby generowała ruch, który przełoży się na pozyskiwanych klientów.

Współpracujemy tylko i wyłącznie z pasjonatami i miłośnikami, dla których marketing online jest nie tylko pracą, ale i pasją. Marketing Internetowy to nieograniczone możliwości dla firm z każdej branży.

Chętnie sprawdzimy jakie rozwiązania będą mogły sprawdzić się w Twojej branży, dzięki czemu nasze działania będą efektywne.

DLACZEGO WARTO z nami współpracować?

Posiadamy duże doświadczenie w realizowanych projektach dla firm z najróżniejszych branż. Dzięki temu posiadamy wiedzę w jaki sposób dobrać skuteczne rozwiązania dla danej branży tak, aby przeznaczane przez Ciebie środki na marketing były wydatkowane efektywnie. Nie posiadamy sztywnych cenników, a do każdego projektu podchodzimy indywidualnie. Skontaktuj się z nami i poznaj nasze możliwości. 

Indywidualne podejście

Na starcie chcemy chcemy poznać potrzeby i problemy Twojej firmy. Każdy projekt wymaga doboru odpowiednich narzędzi do realizacji celu.

brak sztywnych cenników

Tutaj nie znajdziesz sztywnych cenników. Każdy projekt wyceniany jest indywidualnie, a cena uzależniona jest od czasu naszej pracy oraz doboru narzędzi.

oferta dopasowana do potrzeb

Po zapoznaniu się z Twoimi problemami pomożemy dobrać najlepsze rozwiązania do realizacji postawionego nam celu, który wspólnie zrealizujemy.

przejrzyste warunki współpracy

Nie obawiaj się skomplikowanych umów. Tutaj dbamy o komfort klienta i na starcie wspólnie określimy warunki naszej współpracy. Wspólnie gramy do jednej bramki.

Skontaktuj się z nami

Wypełnij formularz,
a my skontaktujemy się
z Tobą w ciągu 24 godzin.

Damian Kokot

+48 783 439 188

kontakt@dkmarketing.pl

Ostrów Wielkopolski