TWORZENIE STRON INTERNETOWYCH

Strony internetowe tworzone przez nas zawierają wszystkie funkcjonalności, których potrzebujesz Ty i użytkownicy ją odwiedzający. Wspólnie przejdziemy przez wszystkie kroki tworzenia strony. Ponadto zaproponujemy skuteczne oraz sprawdzone rozwiązania niezbędne w Twojej branży.

W DK Marketing zapewniamy między innymi:

Projekt strony dostosowany do Twojej firmy oraz branży.
 Możliwość łatwej oraz szybkiej edycji treści.
Łatwe i funkcjonalne sposoby dodawania kolejnych elementów.
Responsywność na urządzeniach mobilnych.
Opiekę i administrację na wypadek potrzeby.
Podpowiedzi na przyszłość dla jej rozwoju.

DLACZEGO WARTO TWORZYĆ Z NAMI STRONY WWW?

Posiadamy duże doświadczenie w tworzeniu stron internetowych dla najróżniejszych klientów. Pamiętaj, że każda branża rządzi się swoimi prawami, a każdy klient na co dzień zmaga się z innymi wyzwaniami jakimi jest realizacja celów biznesowych. Z nami stworzysz wymarzoną stronę internetową dla swojego biznesu, która nie tylko będzie ładna, ale będzie generowała ruch, a co za tym idzie będzie widoczna w sieci.  

Indywidualne podejście

Na starcie chcemy chcemy poznać potrzeby i problemy Twojej firmy. Każdy projekt wymaga doboru odpowiednich narzędzi do realizacji celu.

brak sztywnych cenników

Tutaj nie znajdziesz sztywnych cenników. Każdy projekt wyceniany jest indywidualnie, a cena uzależniona jest od czasu naszej pracy oraz doboru narzędzi.

oferta dopasowana do potrzeb

Po zapoznaniu się z Twoimi problemami pomożemy dobrać najlepsze rozwiązania do realizacji postawionego nam celu, który wspólnie zrealizujemy.

przejrzyste warunki współpracy

Nie obawiaj się skomplikowanych umów. Tutaj dbamy o komfort klienta i na starcie wspólnie określimy warunki naszej współpracy. Wspólnie gramy do jednej bramki.

Skontaktuj się z nami

Zadzwoń lub napisz do nas!

Czekamy na Twój kontakt

Pokażemy Twój biznes skutecznie w Internecie!
Kliknij tutaj

etapy tworzenia strony www z dk marketing

Zależy nam stworzeniu strony, która nie tylko spodoba się zamawiającemu w aspekcie wizualnym, ale przede wszystkim spełni pokładane w niej oczekiwania pod kątem realizacji celów biznesowych. Strona internetowa to nie tylko wizytówka firmy, ale również narzędzie do pozyskiwania leadów biznesowych. Aby strona internetowa generowała przychody dla Twojego biznesu musi zostać stworzona z głową. I już nasza w tym głowa, aby tak było! Wspólnie przejdziemy przez wszystkie etapy tworzenia idealnej strony internetowej dla Twojego biznesu. 

ROZMOWA Z KLIENTEM I POZNANIE POTRZEB

Pierwszym etapem przy Tworzeniu strony internetowej z DK Marketing jest zapoznanie się z potrzebami zamawiającego. Dzięki temu mamy możliwość poznania potrzeb, oczekiwań, a nawet problemów z jakimi zmaga się nasz klient w prowadzeniu swojego biznesu, a w zasadzie z jego widocznością w sieci. W tym celu wykorzystujemy nasz autorski brief, który jest formularzem zawierający wszystkie pytania dotyczące projektu, na które chcielibyśmy poznać odpowiedzi. Jeśli będzie potrzeba pomożemy przebrnąć przez brief.

PLANOWANIE PROJEKTU

Na podstawie wypełnionego briefu przechodzimy do planowania struktury strony, wyboru odpowiedniego designu, a przede wszystkim do wyboru odpowiednich rozwiązań dla Twojego biznesu. Zweryfikujemy również działania Twojej konkurencji w Internecie i rozpiszemy sobie cały projekt. Dobry plan to podstawa i fundament sukcesu do stworzenia idealnej strony internetowej dla Twojego biznesu. Dobrze zrobiona strona www będzie skutecznym narzędziem dla Twojej firmy. Sprawimy, że będziesz widoczny w sieci wyszukiwarek.

REALIZACJA PROJEKTU

Na tym etapie będziemy potrzebowali wszelkich materiałów niezbędnych do stworzenia strony internetowej. Chodzi tutaj o wszelkie materiały tekstowe oraz graficzne, które będziesz chciał umieścić w swojej witrynie. Oczywiście oferujemy pomoc w tworzeniu tekstów oraz w pozyskaniu lub w stworzeniu potrzebnych grafik. My natomiast w całości realizujemy wszelkie sprawy związane z technicznymi rozwiązaniami dla strony internetowej. Całość projektu dostaniesz przed publikacją do oceny i zasugerowania poprawek.

IMPLEMENTACJA STRONY

Ten etap polega na wdrożeniu Twojej strony internetowej na docelowy adres URL. To dobry moment na wdrożenie ewentualnych modyfikacji. Ponadto zadbamy o optymalizację pod kątem SEO, skonfigurujemy certyfikat SSL. Nie zapomnimy również o narzędziach typu Google Analytics, Google Webmaster Tool, Facebook Pixel, Google Tag Manager i innych, które będą przydatne w codziennym funkcjonowaniu nie tylko Twojej strony, ale również w codziennej pracy Twojego zespołu w firmie. A na końcu czas włączyć nową stronę. 

ANALITYKA I WSPARCIE TECHNICZNE

Po włączeniu Twojej nowej strony z przyjemnością zaprezentujemy Ci wszelkie możliwości, które zostały wdrożone. Pokażemy i wytłumaczymy czym jest Google Analytics, Google Tag Manager, Pixel Facebooka. Jeżeli wspomniane narzędzia brzmią groźnie, nic się nie martw. Zobaczysz jakie są przyjazne i pomocne. W naszej firmie oferujemy również wsparcie techniczne, z którego będziesz mógł w każdej chwili korzystać. Warto pamiętać, że o stronę internetową trzeba dbać i nie można pozostawić samej sobie. W każdej chwili możemy nanieść drobne modyfikacje lub planować dalsze możliwości, które pozwolą ją rozwinąć.

Skontaktuj się z nami

Wypełnij formularz,
a my skontaktujemy się
z Tobą w ciągu 24 godzin.

Damian Kokot

+48 783 439 188

kontakt@dkmarketing.pl

Ostrów Wielkopolski